Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: COLOR #31964:
Alebo niektorých návštevníkov odkláňajú na imhd... 🙂
Reakcia na: COLOR #31964:
zle si pozeral ?
Reakcia na: TeBeCe #31963:
No podla vypisu IPciek pochybujem.. Mozno len na hlavnej stranke vypadol prud, tak teraz pustaju po jednom navstevnikovi, hehe ?
sranda, este aj vecer sem z DPB nazeraju a uz opravili svoju pejdzu 🙂
Reakcia na: Fliačik #31953:
Ale prestaaaaaaaaan co si z toho robiiis? Starej by som este aj pod nohy podkuril!!! Kolko kraaat ani nic nestlacaju, sice ty si povinny zastat cii stlaci alebo nie, no ale stalo sa!Si tiez clovek mas svoju hrdost na to aby ti zacala nejaka stara nadavat!!! Si si mal pustit nahlas radio a nevsimat si ju.. a vystupila by na dalsej zastavke bez toho ze ty by si mal problemy! ?
Reakcia na: kuvik #31960:
tesis sa skoro mame len #31961 !!! ?
kto chyti si #32000 ?
Nechápem, prečo 208 aj teraz večer chodí na Ružovú dolinu, keď už je dávno redší interval a kľudne by mohli chodiť normálne. Ale však čo, cestujúci si počkajú..
Reakcia na: Ike #31954:
ja mam pravidlo : "Sed si kde chces pi**a glupa".

A fakt to zabera 91% zo 100% v Blave som sa zatial nepostavil ani jedej, gradacie pokracuju dalej a dufam ze na 208 nebudem stat...

?
Reakcia na: TeBeCe #31951:
Že DPB je top sekrét...
Reakcia na: Fliačik #31953:
To vies... tie babky nemaju nic na starosti len brazdenie obyvacka-mileticka-zahradka. Potom ta sprdne... nech si za volant sadne ona
Reakcia na: Z #31917:
Velmi pekne dakujem, no bohuzial dnes som mal sluzbu vseljaku inu, len nie stastnu a prejemnu.
Idem do ZB, stara pani "vraj" stlacila tlacidlo na znamenie, no mne nic nepiplo tak som na zastavke "Druzstevne sklady" nezastavil. Prisla ku kabine a zacala mi vulgarne nadavat, ze preco nestojim. Tak som sa nasral, zabrzdil som, vyhodil smerovku a zastavil som pri kraji cesty asi 200-300m za zastavkou. Otvoril predne dvere a doslova som ju vyhodil z busu. Zatvoril som dvere, ona pri tej ceste, len mlcky sokovane stala. Strasne nahnevany a rozhorceny som soi sadol za volant (samozrejme vsetci cestujuci zo mna poburení). Kusok pri Kerimaxe sa predomnou trtkala 120-na asi 40km/h. Ja samozrejme nastvaty som ju zacal predbiehat rychlostou az 65km/h a v tom sa zo zakruty, oproti mne vyruti stara liazka. Zabrzdil som a pokusal som sa zaradit do svojho pruhu spat. Vsetko sa podarilo vsetko ok. Kym som sa stihol spamatat, premeskal som odbocku dole do Markizy, tak bohuzial...Tomu sa hovori "nestastne kolo" ? ?
Reakcia na: TeBeCe #31948:
Cudne ?
Reakcia na: Ike #31949:
ale kde...to iba zacali prisnejsie dodrziavat pravidlo, ze vsetko je TOP SECRET ?
Reakcia na: TeBeCe #31948:
LOL!!!!!!! ? ? ? ? ?

Ale priama adresa ide: http://www.dpb.sk/aktuality/aktuality.htm ?
Reakcia na: TeBeCe #31948:
KRACH DPB ? ? ? ?
namiesto aktualnych informacii nas dpb.sk vita na hlavnej stranke tymto:

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Reakcia na: Jajcaj #31945:
ale ja napriklad, ked cestujem z dnv do mesta, tak mam na to iny pohla. pozri:
DNV- Tesco
idem 21 na SAV, 81/83/84/93 na Hodzko a pesi, trva cca 40min

idem 20 do Dubravky (+ kolotoc okolo SZTS) 11 + elektricka 12 40 minut - dokopy? hodina...


alebo Pod novy most
21-30/37 som tam omnoho rychlejsie ako 20/22-1/12
takzetAk:)

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.