Reakcia na: Fliačik #31953:
Ale prestaaaaaaaaan co si z toho robiiis? Starej by som este aj pod nohy podkuril!!! Kolko kraaat ani nic nestlacaju, sice ty si povinny zastat cii stlaci alebo nie, no ale stalo sa!Si tiez clovek mas svoju hrdost na to aby ti zacala nejaka stara nadavat!!! Si si mal pustit nahlas radio a nevsimat si ju.. a vystupila by na dalsej zastavke bez toho ze ty by si mal problemy! ?
95