Reakcia na: Jajcaj #31945:
noo ale tstt ja by som cakal od elektricky ze jej to bude trvat 12 minut a 83 20 minut...
a pokial na tom racku zrovna nekoncite, ale chcete ist napriklad do tej zmienovanej race, tak z tej 34 musite prestupit a cakanim stratite dalsi cas... Btw, z jedneho konca mesta na druhy musite ratat s tym ze Vam cesta bude trvat asi hodinu (zmienovany vylet dubravka-raca) a aj to v tom lepsom pripade
a je jedno ci pojdete vozidlami elektrickej trakcie alebo smradobusmi 
No možno to nebude trvať dlho, a zachvíľu budú kopať až v DNV. 
Info mama
Zdenko
Aaaaaa to som ti kedy stihol povedat, ze sa nepamatam???
Re #31919 eksot: Ked myslis??? Je ix cim dalej tym viac ?.