Reakcia na: COLOR #31935:
Som rada, ze to zacina fungovat! Chvalme tych, co si to zasluzia! Tych zlych to potom bude stvat a mozno ? sa "polepsia". Ale ved vsetci chceme, aby sme sa vozili kulturnejsie a nacas, nie? Vsetkym diskutujucim prijemnu jesen!
a pokial na tom racku zrovna nekoncite, ale chcete ist napriklad do tej zmienovanej race, tak z tej 34 musite prestupit a cakanim stratite dalsi cas... Btw, z jedneho konca mesta na druhy musite ratat s tym ze Vam cesta bude trvat asi hodinu (zmienovany vylet dubravka-raca) a aj to v tom lepsom pripade
a je jedno ci pojdete vozidlami elektrickej trakcie alebo smradobusmi
aNTI