Objavili sa ďalšie vrbustie jamy. Jedna pri ex. zastávke Za mostom a druhá pri Ríbezľovej.
No možno to nebude trvať dlho, a zachvíľu budú kopať až v DNV. 
Inak vrbusti dačo pred chvíľou robili aj na vedení medzi Ondrejovovou a Ríbezľovou.
Inormácie o výluke na zastávkach 208 nejako miznú..
No možno to nebude trvať dlho, a zachvíľu budú kopať až v DNV. 
Inak vrbusti dačo pred chvíľou robili aj na vedení medzi Ondrejovovou a Ríbezľovou.
Inormácie o výluke na zastávkach 208 nejako miznú..
Prazak
PS Dnes rano, jak tak venku silene lilo, tekla voda i v trolejbusech a autobusech po oknech. Jasne, to je fyzika, ale neco by se s tim mohlo delat. Treba vic topit? ?