chcem sa tymto "podakovat" vodicom elektriciek 3,5,7,11, ktori so zeleznou pravidelnostou doslova zdrhali pred vystupujucimi z X3. Pojem nahradna doprava pocas vyluky elektriciek je skutocne "vystizny". Aj vodici X3 sa nedali zahambit a doslova aspiruju na rekordy kolko ludi sa napcha do autobusu, neviem ci zrovna v pohode ale zazila som, ze sme sa obsah 4 elektriciek vtrepali do jednej X3. Mozno by takymito nahradnymi rieseniami MHD konecne usetrilo aj tam kde sa neda.
Fliacik