Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Darro #31888:
Hehehehehehe vsak ja uz som na plyn to si nevedeeel?

Dnes bola nejaka zaujimava situacia na zastavke SAV ked vykrkol trolik 6299 priamo v zastavke! Bol Tam aj Dispecer tak neviem co sa riesilo! ☺
Amos Peros Už zas tu máme tu malú hrču na čistenie obrubníkov... to mali asi naozaj len zapožičane.
Tomáš: Ty potkan... teba dám na plyn. Hehe.
Reakcia na: Darro #31886:
Nebooooj vsak pojde "len" na plyn, hehehehehe ? ☺ ?
Max: čo!!! Čo sa stalo mojej srdcovke 4204!!! Dúfam že nič vážne... už si jeden požiar motora odslúžila ale este ako ex.4305 tak dúfam že žiadne podobne poruchy.
Takže dnes po 15.30 vypadli 3 X3ky skoro súčasne:
4837 - porucha motora, došla LIAZka, opravila,
2800 a 4204. Všetky boli hradené ZV 3604
?
Zdenko: Ale neklam... čo ťa nepoznám... tam doma píšeš magickou tuškou, básne posielas čiarkové kódy... veď včera si mi to hovoril... Prečo furt klameš ty malý had. Xixi.
Hovnival: Chod si guľat svoje pukance.

Color: No to by si pozeral čo taká sliepka všetko dokáže za volantom...
Reakcia na: Hovnival #31879:
Tym by som si nebol az taky isty ? .
Reakcia na: COLOR #31878:
Nie, vraj doktor.. Silou mocou chcel policajtov(nechcel byť na vine kvôli bonuse v poisťovni), tak nakoniec policajti došli a vysvetili, prečo je dobré radšej priznať vinu. 😉
Zdenko: Ty? Ty poznáš tak akurát marťankov z reklamy...
Reakcia na: Andy #31877:
Ale do zadneho kolesa? Hehe, nebola to nejaka blondava sliepka?
Reakcia na: COLOR #31876:
Keď cúvaš, tak je väčšia šanca, že narazíš zadkom ako predkom, nie? 🙂
Reakcia na: Andy #31875:
To sa da? Hehe ?
Reakcia na: COLOR #31874:
Nie, on mu nacúval tuším zadkom do zadného kolesa.
Reakcia na: Andy #31872:
To sa len vodic vyhovoril, hehe ?
Reakcia na: Andy #31872:
Pri Nemocnici Kramáre. 212/6.. 🙂
Niekedy okolo tretej mal mininehodu nejaký trolejbus na linke 212. Nacúvalo doňho nejaké auto.
Reakcia na: Iveta Horárová #31843:
To sa musite spytat Dorpavneho podniku a kedze tieto stranky nie su strankami DP, skuste www.dpb.sk. Ale mate pravdu, je to na pi** ?

PS Keby ste videli vyplatnu pasku, asi by vas ten zaujem velmi rychlo presiel ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.