Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Darro #31886:
Nebooooj vsak pojde "len" na plyn, hehehehehe ? ☺ ?
Max: čo!!! Čo sa stalo mojej srdcovke 4204!!! Dúfam že nič vážne... už si jeden požiar motora odslúžila ale este ako ex.4305 tak dúfam že žiadne podobne poruchy.
Takže dnes po 15.30 vypadli 3 X3ky skoro súčasne:
4837 - porucha motora, došla LIAZka, opravila,
2800 a 4204. Všetky boli hradené ZV 3604
?
Zdenko: Ale neklam... čo ťa nepoznám... tam doma píšeš magickou tuškou, básne posielas čiarkové kódy... veď včera si mi to hovoril... Prečo furt klameš ty malý had. Xixi.
Hovnival: Chod si guľat svoje pukance.

Color: No to by si pozeral čo taká sliepka všetko dokáže za volantom...
Reakcia na: Hovnival #31879:
Tym by som si nebol az taky isty ? .
Reakcia na: COLOR #31878:
Nie, vraj doktor.. Silou mocou chcel policajtov(nechcel byť na vine kvôli bonuse v poisťovni), tak nakoniec policajti došli a vysvetili, prečo je dobré radšej priznať vinu. 😉
Zdenko: Ty? Ty poznáš tak akurát marťankov z reklamy...
Reakcia na: Andy #31877:
Ale do zadneho kolesa? Hehe, nebola to nejaka blondava sliepka?
Reakcia na: COLOR #31876:
Keď cúvaš, tak je väčšia šanca, že narazíš zadkom ako predkom, nie? 🙂
Reakcia na: Andy #31875:
To sa da? Hehe ?
Reakcia na: COLOR #31874:
Nie, on mu nacúval tuším zadkom do zadného kolesa.
Reakcia na: Andy #31872:
To sa len vodic vyhovoril, hehe ?
Reakcia na: Andy #31872:
Pri Nemocnici Kramáre. 212/6.. 🙂
Niekedy okolo tretej mal mininehodu nejaký trolejbus na linke 212. Nacúvalo doňho nejaké auto.
Reakcia na: Iveta Horárová #31843:
To sa musite spytat Dorpavneho podniku a kedze tieto stranky nie su strankami DP, skuste www.dpb.sk. Ale mate pravdu, je to na pi** ?

PS Keby ste videli vyplatnu pasku, asi by vas ten zaujem velmi rychlo presiel ?
Reakcia na: Andy #31868:
Tiez som si na to zmyslel, hehe

Info Max @ 16:15: Z L703 vypadli dva klbaky, hradi to ZV 3604 ?.

Dnes poobede bolo upchate cele mesto (aspon tam, kde som bol ja, hehe), na Racianskej bola asi nehoda takze to islo krokom - lenze kym som sa tam dotramvajil tak bolo vsetko prec a doprava uz isla plynule. Zdrzanie na Jarosovej v oboch smeroch asi 15 min.

Karianna: Nevsimli ste si, ze byvate v BRATISLAVE? Mali by ste byt spokojna ze Vam nieco pride aspon za tu polhodinu.. A s tymi dekami som sa dobre pobavil, hehe ?
Reakcia na: Zdenko #31867:
Mame na mysli oficialne.
Reakcia na: COLOR #31866:
To je prvá pomoc. 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.