Reakcia na: Iveta Horárová #31843:
To sa musite spytat Dorpavneho podniku a kedze tieto stranky nie su strankami DP, skuste www.dpb.sk. Ale mate pravdu, je to na pi** ? PS Keby ste videli vyplatnu pasku, asi by vas ten zaujem velmi rychlo presiel ?
a predsa mame aj cestovne poriadky, kde sa da pozriet, ktora zastavka je predposledna ?
Ludmila B.
? V piatok som nestihala: chcem sa vratit k mojim davnejsim navrhom (ze tych spravnych vodicov treba chvalit) a pridavam par poznatkov: v piatok 5.11. mi rano urobil dobru naladu vodic el. 9/7, ktory rano cca 7:15 pri Saleziánoch na Miletičoej počkal dobiehajucu damu (fakt to nebola cucoriedka). Az pri vysupovani som zistila, ze to bol celkom mlady vodic!!! Pri navrate z prace na Sokolskej vodic 84 (4848) pockal dobiehajucich z nasledujucej tusim 63-ky. Bolo cca 16:50. O to smutnejsie mi bolo z popcinania mladeho vodica trolejbusu 212 (6601), ktory o cca 17:05 nepockal na Hodzovom nam. skutocne stareho pana, nechal ho bezat od jednych zatvorenaych dveri k druhym a ked si stary pan nevedel pomoct(neotvoril si dvere tlacidlom),odjachal. (Bola som zial daleko, aby som mu pomohla) ?