Reakcia na: juraj.s #31731:
Myslim, ze invalidny dochodca ma narok na zlavneny cestovny listok+Preukazanie na narok zlavy!
Aj ja som si istý na milión % že tie nálepky má. Totižto každý autobus má vnútri nejaké tie nálepky od tiež cestujúcich. ?
. O.K. aj ja viem, že aj keby sa ušetrilo tak nebude.
Ike
K 1604, je to dvojca 03ky, ale nepaci sa mi tam ta cervena sranda na vianocne stromceky a to, ze ma klasicke osvetlenie.
Skratka 1603 je najlepsia, co sa estetickeho hladiska tyka.