Reakcia na: Darro #31700:
musím s tebou nesúhlasiť. Síce tiež nemám v láske tú snhovú brečku a člapkanicu, ale zase čistý biely sneh v hojnom množstve mám rád a už dlho, veľmi dlho čakám na poriadnu kalamitu, podobnú tej z 1987meho. ?
to je ta moja pozornost...
tak aj tak

Ike
A mohlo by byt tooooolko snehu, ze sa ani clapkanica robit nebude, kalamita jak hovado, rozumies co ja chapem, a Devinsku by mohlo uplne odrezat od sveta... Na 21 by nasadili snezne skutre, a je tu zima, huraaa... no nebolo by to super??
btw. nema dnes nahodou imhd 4. narodky?