Dnesna vyprava linky c.93 podla poradia:
1-4839,2-4847,3-4833,4-4828,5-4836,6-4824,7-4303,
1-4839,2-4847,3-4833,4-4828,5-4836,6-4824,7-4303,

Podvecer sa zlomil jazycek na vyhybke Pri krizi a tak kolaj pre linku 5 bola odstavena, elektricky 1, 5, 12 sa tocili na dvoch kolajniciach. Chudaci vodici, ktori mali koncit v Dubravke museli cakat niekedy aj pol hodiny kym sa vymotali z konecnej a nemohli hned po skonceni sluzby upalovat do vozovne ako za normalnych okolonosti ked je jedna kolaj pre nich uvolnena.
Ja len sedim pri compe a kukam von oknom
)
Silvia
neviem co sa stalo od septembra v Devinskej Novej Vsi, ale oproti minulemu roku (porovnavam skolske roky, nie prazdniny) sa rano v autobuse c.21 prepravuje asi o 1/3 ludi viac. Zaroven sa znizil pocet spojov medzi 6:00-8:00 hod. Minuly rok som si zvykla najst aspon aketake miesto na statie. Kedze som tehotna, rada by som niekoho mladsieho poprosila si by mi nemohol uvolnit miesto na sedenie, lebo sa mi velmi zle stoji. Zial, situacia zacala byt taka kriticka, ze na zastavke Milana Marecka sa dostanem akurat tak na druhy schodik a nemam sancu prepracovat sa dalej. To nepisem to tom ze sa nedaju otvorit takmer ziadne okienka. Nemam inu moznost, ako cestovat tymto sposobom, hoci posledne dva tyzdne sa mi zda byt tento sposob takmer neludsky. Mohli by ste mi prosim objasnit dovod, co sa stalo, ze sa to natolko zhorsilo? Myslim ze nie som jedina, ktora sa na to stazuje, tak by som zaroven rada vedela, ako by to bolo mozne riesit. S pozdravom, Silvia