Reakcia na: Emo #31628:
Pokial je na takych linkach ako je c.51 a podobnych nic proti nemam, ale tie co este nemaju automaticku prevodovku otras. ? Vsevedko: Este by som rad nieco na tvoj prispevok... neviem aku si cakal reakciu, nenecham si srat na hlavu, nikde som nepisal ze sa rozumiem do SOROV tak prosim nepis nieco co je absolutna blbost lebo potom mas krcmve dristy len ty, ked sa veziem v autobuse mam usi funkcne a pocujem ked sa prevodovka nesprava tak ako ma. ? Nestalo sa mi to pri jednom SORE tak moj nazor je z reality nicoho ineho... ZDRAVIM... ?
Max