ten kamion sa tam prevratil a vodic z kabiny vypadol pod most a zabil sa: Bolo to na odbočke na Dolnozemskú. Z kamion a vyseli polovicky svín. Bolo to tam dost brutalne a vyzeralo to ze to kazdu chvilu padne
Re #31285 re:
Re #31285 re:
mk
Amos:Mne sa stalo nieco podobne - vodic niekoho pricvakol a asi minutu cakal, ci si ju vytiahne (bud mu to neslo alebo sa mu nechcelo) - po minute sa vodic nasral, o otvoril mu riadne nasrany dvere... A ta jazda potom...