Reakcia na: Beus #31247:
Tak este naposledy oftopic:A vobec... http://www.localnet.sk/~beus/dispecer-pass.txt ...kto chcete, pozrite si
(ako som si ich priebezne zapisoval)
(ako som si ich priebezne zapisoval)
A aj bolo) 
Mat3j