Tak ešte, že si sa priznal ? . Ale nechválil by som sa tým, že jazdíš a práve z dotyčným vozom, lebo na iMHD je napojený DPB a mohol by z toho vyvodiť dôsledky ?
Jeej. To som si až teraz všimol, že od Iuventy az po tu krizovatku, je po obvode kolajiska su zasadene pasiky travy. Vyzera to celkom dobre!?
A zasa mi cosi uslo! Ze? ?
To čo má byť? Na služobaku jazdí 4095 a my ľudia sa môžme voziť na 88 v takom voze ako 4086 ktorý ide asi na jednom kolese. 4097 je už nepojazdná?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Mat3j