Jeej. To som si až teraz všimol, že od Iuventy az po tu krizovatku, je po obvode kolajiska su zasadene pasiky travy. Vyzera to celkom dobre!?
A zasa mi cosi uslo! Ze? ?
A zasa mi cosi uslo! Ze? ?
Už sa to vraj odstránilo.
A ak by som to prehliadol aj dnes, tak sa p;jdem odviezť a zistím.
Este tam posadit nejakeho Vietnamca za pult a mame vystarano ?
Darro