Reakcia na: Mat3j #31229:
Pocuj v kolkatom leveli si uz na tej hre Dispecer? ja som zatial dosiel po 12 level-Peter:) ALe nehram to casto len ked mam naladu:)
Už sa to vraj odstránilo.
Este tam posadit nejakeho Vietnamca za pult a mame vystarano ?
Andy