Reakcia na: fobust #31130:
Kaxny na L11 mi pripominaju casy, ked som este ako prvak a druhak chodil kaxnami na 11 do skoly.A uz aj vtedy boli riadne natrepane. Rano v smere do Race na Racku a poobede na Mladej garde v smere do mesta, neviem, ci je tomu aj teraz tak.
A ako vyzeral vodic na 7055?
Mikimaus: No vidis! A necudoval si sa?
fobust
Ano, dnes rano som videl 7055. ? Nesuhlasim s tym aby tam boli kachny. To nech su radsej na linke 5!