Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: fobust #31137:
Tak toho poznam aj ja. Sme dvaja. ?
Reakcia na: Nor #31140:
pretoze si tu linku mestska cast plati
problem on Karlova Ves line during morning peak was due to broken rubber-wheel hitted by tram no. 7923+4 ? rubber-wheel have nice hole in driver's door caused by kuplovacka (you can see it at ESSO now) ?
Máte niekto "skúsenosti" s Mierovou kolóniou a L58 (ako cestujúci, dispečer, vodič,...)? Prečo do tých baráčikov jazdí MHD, keď stačí ujst 150m a steu Vozovne Trnávka? Nie je to tak trocha rómská osada? Tie kindervajca čo tam idú musia byť prázdné... ?
Reakcia na: Prazak #31134:
Nechcel by som.
Reakcia na: Mikimaus #31136:
7913 je zlta a 7946 je skor ladena do modra, ale mohla byt uz velka tma.
Reakcia na: Zdenko #31135:

Preco sa pytas? Nahodou ho poznam, nechcem aby mal zle za to ze ho spomeniem. Lebo ktovie aky paranoidny ludia to to citaju.
Reakcia na: Zdenko #31135:
Mozno to bola aj 7913 ? Bola tma tak som nevidel cislo. Myslel som si ze sa nieco pokakalo ze chodi T6 solo a mal som pravdu ?
Reakcia na: fobust #31130:
Kaxny na L11 mi pripominaju casy, ked som este ako prvak a druhak chodil kaxnami na 11 do skoly.

A uz aj vtedy boli riadne natrepane. Rano v smere do Race na Racku a poobede na Mladej garde v smere do mesta, neviem, ci je tomu aj teraz tak.

A ako vyzeral vodic na 7055?

Mikimaus: No vidis! A necudoval si sa?
Jo, a zavira lidi do dveri... Videno 2x: na Mileticove a na ASMN
Ridic na 10/208 cislo 6279 je pekny ocas ? ? sotva dojede na zastavku, pocka asi 10 s a uz dava znameni "nenastupovat", a pritom lidi jeste neprestali vystupovat. Pak to znameni jeste 5 x zopakuje, i kdyz musi videt ze asi 5 lidi se jeste chysta nastupovat.

Pozor na nej. Tak me hned po ranu na**** ze jdu volat na dispecink.
Reakcia na: Zdenko #31129:
Dnes som potom videl 7946 rano pobehovat na Racianskej ?
ZV-4098 práve na linke č.93 zastávka Lúčanka smer Jasovska.
Reakcia na: Zdenko #31129:

Ano, dnes rano som videl 7055. ? Nesuhlasim s tym aby tam boli kachny. To nech su radsej na linke 5!
Reakcia na: COLOR #31109:
Aby som ta upresnil bola to 7946+45. Teraz jazdi 7946 solo. Taktiez jazdi solo aj 7913, ktora minuly tyzden havarovala na obratisku v Komisarkach.

Fobust: Na L11 su iba dve kachny, zo siestich. Pozor, aj dnes su tam!
Dopravná nehoda električka-auto na Karloveskej na prejazde pri Esso pumpe. Premávka električiek zastavená o 7:48. Info FUN rádio.
N-no, a v-vo tom to je!
Ozaj, kolko vlnitych plechov je spolu na 11ke? Zacina mi to liezt na nervy. Vcera idem po praci domov, reku 17:15 mi ide tramvaj. Bol som na zastavke Marianska 17:15 a nic. Videl som ist oproti kachnu na 11ke, nestudoval som cislo voza, bol som unaveny. Neviem ci spoj s odchodom 17:15 vynechal alebo isiel skor, kazdopadne nic neslo. Tak som tak vyckaval, 17:28, stale nic. 17:30 dosla uplne narvana kachna 7076. To bol natresk! Uplne o nicom. A ked som vystupoval na Pionierskej, tak za nami uz dalsia 11ka (priamo sme stali sa sebou v zastavke), kachna 7055. Podotykam ze tiez nervana jak svina. Toto je kultura cestovania? Zrusia vecer linku 7. Ok, ale preco do riti davaju aj kachny na 11?!??!?!?!?!? ?
Reakcia na: Ludmila B. #31096:
Ono je to nielen chýbajúcimi cestovnými pooriadkami, ale ako som si všimol, tak veľa ľudí do nich ani nepozerá - proste len prídu na zastávku a čakajú.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.