Reakcia na: COLOR #31109:
Ad semafory: Toto by som dal Siemensu normalne k nahrade (vycislit straty, vzniknute priamym, a aj inherentnym zdrzanim pri postupnom uvolnovani zapchy), kedze to jednoznacne bola chyba ich svabov (ci nebodaj este relatok?
). A keby sa to stavalo zriedkavo, lenze taketo situacie su uplne bezne...a hlavne na najvacsich krizovatkach... Kedy uz konecne niekto posle Siemens aj s ich vybehovou elektronikou tam, kam patri, a nakupi sa NORMALNA zabezpecovacia elektronika, na ktorej sa bude dat aj naprogramovat preferencia, a bude fungovat tam kde ma, a tak ako ma?Ach, ano, zabudol som...nic ine sa nekupi, pretoze iny vyrobca akiste nebude mat az taky velky zaujem (vyjadreny obnosmi, ktore v zmluvach uvedene nie su) aby sa kupilo prave ich zariadenie...a takisto ani nic nove sa nekupi, pretoze Siemens nema az taky zaujem o odbyt novych zariadeni, ako tych starych, ktore uz su hotove a je treba sa ich niekde zbavit... ?
Andy