Tých oranžových krámov je viac. Avia, IFA a čo ja viem čo ešte. A nie sú to staré krámy, lebo vysávač vždy lepšie vyčistí ako ruky a metla, problém je však v tom, že staré mašiny majú staré štetiny a tak nedokážu bordel dobre vyškrabať. A tiež napomáha laksnosť strojvedúcich.
Našťastie v posledných rokoch chodia aj živí zametači, na tých ten stroj nemá.
Budú čistejšie ulice ☺ ☺
Emo