Reakcia na: SWTC #30986:
Dakujem obom za "vysvetlenie". Vsetko je ale o ludoch a vodicoch. Ked uz maju sklzy, obaja vedia, ktory aky, a najlepsie by to mal vediet ich dispecer. Aj ked je to na nasich cestach asi nemozne, mohli by sa potom iduc takto v "tandeme" (ked uz cestovny poriadok aj tak neplati) "predbiehat" a prist na dalsie zastavky na striedacku a zaplnit sa cestujucimi "přiměřeně". Verim, ze moj zlepsovak sa ujme. A mozno sa ujme aj to, ze na prestupovych staniciach (ak su tam dva spoje napr. trolejbus a za nim autobus) prvy pocka a druhy sa poponahla s otvorenim dveri, ludia sa stihnu do spojov "vymenit" a napr. nezmeskat tak vlak. Prajme si hodne stastia, aby sa z pesnicky "Nasa mestska doprava, pomala a bolava..." nestal evergreen. Alebo je to uz fakt jedno ??Ludmila B.
TeBeCe