Reakcia na: Darro #30927:
JA som poznamenal ironicky, vsak ja viem ake mal problemy kvoli nam ? ...
A este radsej som ho mal, ked mal mierne deravy vyfuk, to mal naaadherny zvuk
To sa ti dobre hovorí, keď ti tam nič nechodí a pešo ísť musíš.
Ike
to teda ne... ale ma aj viacero vzhladovych originalnosti.. napr vsetky male dvere, tie sietkovane srandy na batozinu a vsetky sedacky jednym smerom ktore su vyvysene... ;o) pokial by ho len dali na plyn, trosku zesteticnili a dekoroziovali tak by to bol super voz...