Reakcia na: d3k0 #30829:
Daj aj na L49 ten zavynáč. Veď aj CP na zastávkach majú pri každom odchode ten vozíček. Predsa len je to v bratislavskom priestore nezvyk garantovaný spoj.
). Po 10 minutach odisla po vlastnych kolesach.
TeBeCe
ad. fotenie: dnes som sa pytal vodica pri VW ci si mozem odfotit jeho bus a bol neuveritelne mily, dokonca mi povedal, ze aj jeho si mozem odfotit ? a este sa aj spytal ci nema zavriet dvere ? no co viac si priat ?