...a ja zajtra na 5/14...
Teda CNG VRAKY su fakt VRAKY!!! Su to VRAKOSY. Nic ma nepresvedci o opaku. Zatial nebol tyzden, za ktory by som nevidel aspon dva pokezene draciky. A ked sa bude celad drakovo-plynovo-KAROSOvych autobusov rozsirovat na tych 200 ks, tak urcite budem denne vidiet aspon dva vykapate CNG VRAKY...



,OK 4801(3)
uz nie je vela moznosti, uz asi len okolo 5 suprav...

Nie ze by som ho ja nepoznal, ale treba raz z casu na cas otestovat aj vodicov 

, 2400(7?)
dnes na skkusobnej jazde elektricka 7719 a jeden plynovy klbak ( s dimovymi sklami )
d3k0
7813+7814 sa poobede vratila do premavky
1701 aj 1702 na 37
SDKU na 5, som zvedavy, ci aj na tuto reklamu bude od zajtra 14.00 platit moratorium... Inak, preco SDKU nechodila na 2?
1134 robil spoj na colnicu Jarovce
2604 mala minuly stvrtok v plynarnach tiez Stastny novy rok