Reakcia na: tr3mp #30845:
Vždy sa nájde niekto, komu by vyhovovala určitá linka aj o 3:00...
). Po 10 minutach odisla po vlastnych kolesach.
) 1613 o 14:20 dorazila do Slavicieho naprazdno a opat isla na 39 potom.
Pre tych, co si daju 22+49
Ale teraz sa mi s tym nechce hrat
fobust
Pokusim sa nezabudnut a termin si rezervovat. Vdaka. ?