Reakcia na: frenky #30822:
Si
Lebo naco budem kazdy odchod oznacovat zavinacom, staci ked napisem dole "V pracovných dňoch na linke premáva nízkopodlažný autobus." Jedine, ze si das kombinaciu 22+49, tam to potom nie je. Ak chces blizsie info -> mail
Vševedko