Darro: Ani sa necudujem, ak uz sprevadzkovali ten urovnovy prechod...
A hrozne to ide do hlavy... 
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...
esteze chodim az po 8:00, to sa uz vcelku da. teda ak sa zrovna nedovali zhora plny autobus a vzapati na 4ke nepride asynchronny vagon
J
Potom by možno nebol problém s posilňovaním električkových výkonov v K.V. na úkor Vajnorskej.
Ale do tohoto skutku nevidím, to by som potreboval nejaké školenie.