Reakcia na: J #30805:
o.k., ja uz viem, ze ho treba do 30, ale aky ma to opatrenie zmysel?
A hrozne to ide do hlavy... 
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...
esteze chodim az po 8:00, to sa uz vcelku da. teda ak sa zrovna nedovali zhora plny autobus a vzapati na 4ke nepride asynchronny vagon
Vševedko
A fobust ma fascinuje zase raz svojimi kvalifikovanými a odbornými vyjadreniami "niet nad zrýchľovač", "ČB nič nechýba" a podobne. Možno by si mohol spraviť exkurziu na kanál, kde by za odmenu mohol čeľuste nastavovať a dielenskí by mu pritom porozprávali o spoľahlivosti EDB na zrýchľovačovom vlnitom plechu.