Pozor! Odporúčam sa vyhnúť Štefanikovej ulici... smer do Petržalky je celá upchata.
A hrozne to ide do hlavy... 
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...
esteze chodim az po 8:00, to sa uz vcelku da. teda ak sa zrovna nedovali zhora plny autobus a vzapati na 4ke nepride asynchronny vagon
Vševedko
A fobust ma fascinuje zase raz svojimi kvalifikovanými a odbornými vyjadreniami "niet nad zrýchľovač", "ČB nič nechýba" a podobne. Možno by si mohol spraviť exkurziu na kanál, kde by za odmenu mohol čeľuste nastavovať a dielenskí by mu pritom porozprávali o spoľahlivosti EDB na zrýchľovačovom vlnitom plechu.