Reakcia na: Martin #30777:
Lenze nemyslis, ze elektricky by mali jazdit tam, kde su plne a nie tam, kde zivaju prazdnotou? Stale si mi neodpovedal na otazku, KOLKO ludi bolo v celej suprave v tom case
Podla vlastnych skusenosti je to iba par ludi. To aj ja si mozem narokovat na zavedenie nejakej linky od bytu do skoly, lebo urcite by tym aspon 5 ludi v jednom buse cestovalo... Okrem toho by ma zaujimalo, co si robil pred letnymi prazdninami, ked L4 jazdila iba do siedmej vecer? Vtedy sa dalo cestovat, teraz uz nie? Ak chcu ist ludia z Vychodneho do mesta, maju to s jednym prestupom cez Racu (52/56+11), ak chcu ist ludia z Vajnor do mesta, mozu ist na Trnavske myto 53kou. Ak chcu ist ludia do mesta s prestupom zo SAD, mozu ist z ASMN alebo Bajkalskej. V com je teda problem?P.S. Nie som z Karlovky, iba sa viem objektivne pozriet, kde su treba elektricky, a kde nie, nakolko sam nimi cestujem po meste a viem, kde su prazdne, a kde nie...
Tiez na to nadavam.
fobust
A ja som si naivne myslel, ze uz takych vodicov nemame... ?