Reakcia na: fobust #30710:
A este co sa tyka brzd, len detail, 7120 slapala ako hodinky , 7119 mala problemy z otvaranim KB, ale uz to chalani vyriesili
Peniaze su len na predlzenie rano, tak je len predlzenie rano
Okrem toho poobede nie su eliny do KV az tak nabite, aby sa musela predlzovat L7
aNTI