Reakcia na: Andy #30711:
ak myslis tu co tam bola pred 45 minutami, tak trolejbusy prejdu v pohode (aspon ta 15TrM co som v nej bol problemy nemala
a protiiduca 14 Tr tiez nie
)
a protiiduca 14 Tr tiez nie
)
Doprava zdrzana na hodne dlho, a este dost dlho po spusteni sa to "rozjazdovalo" kvoli nehorazne uzkemu hrdlu menom Semafor pri Blumentali
Aj by som k tomu pridal este komentar, ale zdrzim sa ho. ?
gypista
Podla mna uz je v premavke, lebo v piatok na Novom Moste som videl TAMBUS s takym istym designom ako 4400.