Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Mike #30653:
Odporúčam ti, aby si čítal všetky príspevky na tomto fóre a až potom kriticky reagoval.
Reakcia na: gypista #30679:
hned dva dni po "poziari"...!cize zaradila sa do premavky 22.9.2004...
Odkedy je 4200 znova v premavke. V piatok bol na 93 alebo 94. Teraz si to uz nepamatam presne..
Reakcia na: Vinco #30676:
Obidve.
Reakcia na: TeBeCe #30675:
hehe aj viem ktore vozy pojdu coskoro na 4.Dpa ale nebudem kricat dopredu.ked budem mat overene info tak to sem napisem:)
inak co je s tou nestastnou 4400??? vsak uz mala byt v premavke... ?
Mozete mi niekto odpovedat ako su pohanane dlhe trolejbusy?
Ci je hnacia naprava stredna alebo zadna alebo obidve? Dakujem.
cestujuci Vinco
Reakcia na: trifit #30673:
myslim, ze 4. kolona nema s reklamami nic spolocne...

Re #30672 Tomáš: to znamena, ze pojde na 1. kolonu a stvrtej sa zas mozno ujde nejaka GO karosa z trnavky 🙂
Mozete mi niekto odpovedat ako su pohanane dlhe trolejbusy?
Ci je hnacia naprava stredna alebo zadna alebo obidve? Dakujem.
cestujuci Vinco
Tomaš: To už neviem ale myslim že na 4kokone to bude trvat tak Rok.
Reakcia na: trifit #30671:
To znamena, ze reklamu Tesco budu musiet pretetovat:-D Dufam, ze to schyta 4402...
? Tesco Bus 4208 je vyradena od minuleho tyzdna a konecne ide na generalku. ? ? Dôvod zlomeny držiak na uchytenie motora.
BTW, 2322 od minulého štvrtka (možno skôr) po dlhšej odstávke znova v premávke. ?
Reakcia na: Andy #30668:
Tak vidis. ? Pohodaaaa.... ? ?
Takze elektricenka kupena bez problemov, chvalim milu pani pri okienku 3 v podchode.
Tomas: na hlavnej.
Tebece: ja vzdy nosim zo skoly a niesu problemy... Aspon s tym. 🙂
Reakcia na: TeBeCe #30666:
Mea culpa ?
Reakcia na: Tomáš #30665:
ja som tam blbosti nepisal, tak nic opravovat ja nebudem ?
Reakcia na: TeBeCe #30664:
Tal myslim, ze aj tie novinky by sa mali troska upravit, nie?
Reakcia na: Tomáš #30663:
ale niekto zrejme nevidi
Reakcia na: TeBeCe #30662:
TAk ako to je s tou reklamou?? vsak nedavno sa pisalo, ze ma reklamu na unibanku ?
1128 s reklamou Profireal na 37

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.