Takze elektricenka kupena bez problemov, chvalim milu pani pri okienku 3 v podchode.
Tomas: na hlavnej.
Tebece: ja vzdy nosim zo skoly a niesu problemy... Aspon s tym.
Tomas: na hlavnej.
Tebece: ja vzdy nosim zo skoly a niesu problemy... Aspon s tym.
Z
BTW, ospravedlňovať sa Z netreba- poznáme sa predsa osobne-sme už nejaký ten piatok kolegovia, preto viem, ako sú veci myslené, i keď inak podané- a je úplne ľudské občas reagovať podobne. Len... nie pred tisíckami očí. ?