Reakcia na: Andy #30655:
Presne ten isty problem sa stal mne a tiez som nadaval jak hovado, este viac jak ty!!!Lebo to sa len tam moze stat!!Neviem co je na tom, ked je to starsie, ale vsak nevadi, clovek aby tam chodil viac ako sa vozi MHD-ckou ? A ten neprijemny pristup tych sprostych kraaav ma uplne dozralo!! Nebol si nahodou v podchode?? lebo na tie kravy som najviac alergicky!
PV