2618 na 61/1 dnes na zastávke ST Aréna smer Hl. stanica o 16.40 privrel jednu dievčinu v posledných dverách a jej priateľa nehal vonku a nezobral ho. Až tak sa ponáhlal. Slečna išla za ním dopredu, niečo mu hovorila a potom za križovatkou zastavil a pustil ju von za priateľom. Samozrejme vodič znamenie nenastupovať(nezvonil) nedával celú cestu čo som sním išiel.
Naopak príjemnú skúsenosť som mal dnes v 3601 na 50. Voz bol krásne vykúrený a tak bola radosť sa vňom odviesť. Na rozdiel od väčšiny vozov, ktoré dnes jazdili. Bola v nich zima ako v ruskom filme.
Naopak príjemnú skúsenosť som mal dnes v 3601 na 50. Voz bol krásne vykúrený a tak bola radosť sa vňom odviesť. Na rozdiel od väčšiny vozov, ktoré dnes jazdili. Bola v nich zima ako v ruskom filme.
COLOR