Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
2618 na 61/1 dnes na zastávke ST Aréna smer Hl. stanica o 16.40 privrel jednu dievčinu v posledných dverách a jej priateľa nehal vonku a nezobral ho. Až tak sa ponáhlal. Slečna išla za ním dopredu, niečo mu hovorila a potom za križovatkou zastavil a pustil ju von za priateľom. Samozrejme vodič znamenie nenastupovať(nezvonil) nedával celú cestu čo som sním išiel.

Naopak príjemnú skúsenosť som mal dnes v 3601 na 50. Voz bol krásne vykúrený a tak bola radosť sa vňom odviesť. Na rozdiel od väčšiny vozov, ktoré dnes jazdili. Bola v nich zima ako v ruskom filme.
Reakcia na: COLOR #30645:
e #30645 COLOR, nechcem ti kaziť radosť, ale sedíš doma za počítačom, takže už si doma. Choď sa radšej poriadne vyspať...
Seru na vás, jdu domů! ?
Reakcia na: COLOR #30643:
vieš kam choď... ja sa zase čudujem, kde tebe predajú trávu... ?
Reakcia na: Max #30642:
Sice mas pravdu, ty ma ani na pivo nemozes pozvat lebo ti nepredaju.. Tak sa uspokojim s kofolkou.. ?
Reakcia na: COLOR #30641:
teraz ti asi nerozumiem...
Reakcia na: Max #30640:
Ocakavam od teba nejaku obetu, ked si mi uz priznal ten titul ? ?
Reakcia na: COLOR #30638:
Mistr ví, co říká ? ? ?
Reakcia na: Andy #30637:
tak si ju niekde zožeň, alebo si ju rýchlo choď kúpiť! ?
Reakcia na: Andy #30637:
Ale ved ty nepijes ani nehulis, tak ako chces mat naladu?! Co si to uz vzdal???!!! ?
Reakcia na: Max #30636:
Na to treba mať náladu... 🙂
Reakcia na: Andy #30634:
Tak okamžite prestaň s písaním a choď pokračovať v práci na SimTr !!! ?
Max: A pomaly choď spať, lebo zajtra škola volá... 🙂
Reakcia na: Max #30633:
Keby som vyvíjal, tak by som asi nepísal každých 5 minút príspevky na iMHD.
Reakcia na: COLOR #30632:
Andy sa už asi z tej nekonečnej práce na vývine SimTr dočista zbláznil!
Andy, preboha, veď na tom nemusíš pracovať 24 hodín denne! stačí takých 15 - 18 ...
Reakcia na: Andy #30631:
Akeho Madara preboha myslis?
Reakcia na: Max #30629:
A bol tam ten Maďar alebo iMHD-friendly vodič?
Reakcia na: Andy #30628:
Keby som tam nebol ja, tak by Maxik alebo vodic museli na Radiovej aj na stanici vyhadzovat ozranov.. Max ma urcite pozval zamerne aby tu spinavu robotu nemusel robit on 🙂
Reakcia na: Andy #30628:
presne tak, bol tam aj vodič.
Reakcia na: Max #30627:
Však pokiaľ to bol verejný spoj, tak si určite sám nebol. 🙂

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.