Sarajevo: do toho mesta som sa vždy chcel ísť pozrieť...ale vždy sa tam bojovalo. A ako tak pozerám tú galériu, tak tam majú pestrý vozový park. Oni majú vozidlá viacerých výrobcov ako máme my - a to už je čo povedať - napr. také trolíky - Sanosy, 14Tr, 21Tr, a nejaké miestne srandy. Ale že nepoznajú SOR, to sa čudujem ?
Mat3j