Reakcia na: Tomáš #30564:
Pripájam sa k otázke ☺ TeBeCe - presne tak, na tento fakt som skoro zabudol...
Nedojdeš večer na 513ku?
Dokonca jeden vodič, raz po tom čo som ho odfotil, sa so mnou dohodol, nech mu dám spraviť jednu fotku navyše. Aj som mu ju doniesol.
Na problémy s ostatnými kolónami si tiež nepamätám..
Okrem druhej..
Nie nadarmo som ti tesne predtým ako si ich odfotil povedal, že nie som s tebou.
Potom som sa akurát dobre zasmial, keď ťa zobrali do auta. 
Tomáš