Reakcia na: Max #30538:
U mňa to tiež nevedel pochopiť, že to fotím pre svoju radosť, do svojej zbierky. Myslel si, že som nejaký novinár, čo fotí do novín. Pochybujem, že novinári chodia fotiť oblečení v cyklistickom a na bicykli... Napr. keď som fotil bus v Poprade (Novoplan), ešte bol šofér rád, že sa mi tak páči jeho bus, že si ho fotím.
Veď sme ludia a každý iní, tak chápem, že sú aj takí, ktorým sa to nepáči.
Dokonca jeden vodič, raz po tom čo som ho odfotil, sa so mnou dohodol, nech mu dám spraviť jednu fotku navyše. Aj som mu ju doniesol.
Okrem druhej..
Andy
Ale zase o mestských policajtoch v starom meste by sa dalo rozprávať...