Reakcia na: Beus #30486:
Fuuj nestras, tie vozy uz maju svoje odsluzene a zasluzili by si ist uz na autobusovy dochodok. Mal by som lepsi napad. Co tak nieco zo stvorice Urbino CNG&Citaro CNG&MAN CNG&CITYBUS CNG. Uz by bolo na na case aby sa nieco take objavilo v nasich uliciach. Myslim ze by aj 4.kolona potom zmenila nazor na plynove vozy ?
.
Andy