Na linke č.93 ZV-3604 práve na zastávke Lúčanka.
Je to v dnesnom svete, ovladanom papierikmi s cislami a portretmi, az tak strasne nerealne?
No a potom - kazdy raz umrie, tak aky bude mat zmysel zacinat vobec nejake veci?
Len srandujem 
Potom hladajte pravnu formu
Andy
Fotky odtrhnutej svorky poobede:
www.imhd.sk/~andy/f1.jpg
www.imhd.sk/~andy/f2.jpg
www.imhd.sk/~andy/f3.jpg
a ešte také nepodarené kratučké video:
www.imhd.sk/~andy/f4.mov