Reakcia na: TeBeCe #30408:
BTW tú reklamu Unionbanka som videl dnes na každom Ik435, čo som videl.. Žeby som videl niekoľko krát za deň ten istý?


ale hned ako bude foto tak ti poslem, ak to moze byt aj neskor
Je mozne, ze diskusiu presunieme na zvlastny server, ale to ma len teraz napadlo a este som to ani nikomu nespominal. O inzerciu na diskusuu asi vela ludi zaujem mat nebude

Darro