Reakcia na: galiyosha #30396:
Pre čisto invalidnú linku je paradoxne vysokopodlažák lepší. Už som to s kýmsi kdesi diskutoval, neviem, či nie aj tu.
ale hned ako bude foto tak ti poslem, ak to moze byt aj neskor

Len som chcel trosku poprovokovat


COLOR