Pekný deň.
Chcem sa opýtať ako to bude so zabezpečením kultivovanej prepravy počas konania tohtoročného Račianskeho vihobrania ide hlavne o dni sobota a nedela.
Pretože po niekolkoročných skúsenostiach MHD dostatočne pružne nezareagovala. Myslím, že mnoho tisícok Bratislavčanov a návštevníkov hlavného mesta mi dá za pravdu. Tak Vás prosím o Vašu odpoveď, vstriecnosť a ústretovosť.
Chcem sa opýtať ako to bude so zabezpečením kultivovanej prepravy počas konania tohtoročného Račianskeho vihobrania ide hlavne o dni sobota a nedela.
Pretože po niekolkoročných skúsenostiach MHD dostatočne pružne nezareagovala. Myslím, že mnoho tisícok Bratislavčanov a návštevníkov hlavného mesta mi dá za pravdu. Tak Vás prosím o Vašu odpoveď, vstriecnosť a ústretovosť.

*1
ale Z mi písala ze ho videla aj na linke č.90 a ja som ho videl aj včera o 23:15 ako išiel už do vozovne po Betliarskej (Bzovícka, Dolnozemská) , ale už bez tabúl.
Tomas
1800,1808:-),1810,1818,1802,1210
97:1804,1801,1906
198:1817,1814
50:3610,3615,3618
82:4074,3621,3605
90:4402,4202
52:3524
59:2410,4408,2936?
94:4942,4808?