Reakcia na: COLOR #30378:
Ak nechceš mať zisk, ale len zabezpečovať nejaké potreby, tak existuje dáke družstvo, tam potrebuješ len 50 000 Sk, ale v názve by muselo družstvo byť... "iMHD družstvo" alebo niečo podobné.
?
Momentalne dost uvazujem nad tym, ci mi za to stoji nim byt... Takze sa este uvidi
Mat3j