Reakcia na: si #30340:
Tak okolo 2002, pamätám si najmä na linke 70 kĺbáky, a bývalo ich tam dosť.
Nuz proste, ked sa uz konecne podarilo x rokov suvisle cislovat vozy od 1, tak preco by sa nemohol nejaky vozicek ocislovat od 0
A ak sa nahodou zmodernizuje dalsia kratka vrakosa z Petrzalky na zemny plyn a posle sa tam dalsi Ik415, potom ake cislo dostane?
galiyosha
Ako... moj prispevok ber s rezervou, ale toto je uz podla mna daleko za hranicou absurdity, ked aj system pridelovanie evidencnych cisel je "diskretny ci doverny". ?