Reakcia na: Z #30326:
ja viem, že to asi nebude ani jedna z uvedených možností, len som trochu žartoval ? PIN kód samozrejme niekoho mobilu.
Keby som bol neprajník 4.dpa, tak by som teraz určite napísal, že ten zárobok je adekvátny podpriemernej práci dielenských. Ale to tiež neber vážne. Len som veľmi zvedavý, ako bude vyzerať 4400ka...
Trvalo to tiež cca pol hodinu.
Max
preto skúsim hádať:
- je to PIN kód vedúceho vozovne? Aby ho nezabudol, označil tak voz
- alebo niekoho dátum narodenia? (4.1.2000) ?
- priemerný hodinový zárobok dielenských pracovníkov? (41,- Sk) ?