Reakcia na: Vševedko #30311:
takýto postup neznášam a zúrim, keď vidím, že sa to rieši takto. Viem, že rozflákať mu to auto električkou nie je práve najšťastnejšie riešenie, navyše vodič by zrejme dostal výpoveď, ale osobne s tým súhlasím. A keby sa také niečo stávalo mne ako vodičovi, raz by som sa neovládol.

TeBeCe
nie, "oni" to tu necitaju. nikto to tu necita ? inak by sa nemohlo stat ze este aj v piatok zastavi 37cka na zastavke linky 92. presunu zastavku a vodicov neupozornia. ked som ukazoval vodicovi ze nech pekne krasne este raz zastavi, tak sa tvaril ze o nicom nevie...ale zastavil ?