Že by sme sa tých busov a možno aj Tbusov na začiatku roka predsa len dočkali?
http://www.ba.sme.sk/clanok.asp?cl=1770004
Zaujímavá je informácia, že čerpanie bude do konca roka 2004.
http://www.ba.sme.sk/clanok.asp?cl=1770004
Zaujímavá je informácia, že čerpanie bude do konca roka 2004.

Mat3j
Citujem uryvok:
"podrobne sa doprave ako takej venuje stranka www.kamim.host.sk/doprava/index.php.
Pre nerodaka moze byt mestska hromadna doprava v Bratislave zaiste trochu postrachom.V problemovych situaciach pomoze www.imhd.sk ? . Okrem hlavneho mesta Slovenska tu najdete este informacie o doprave v Kosiciach, Ziline,Presove, Nitre a Banskej Bystrici. (ostatne mesta hladajte pomocou Google)" koniec citatu.
Pekne! ?